در دسته‌بندی مربوطه به دنبال سوال و پاسخ خود بگردید

صاحب امتیاز سامانه مترجمان موسسه ترجمان هفت اقلیم سخن است. این موسسه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت در حوزه ترجمه و نشر دیجیتال را دارد. دانشگاه‌ها و نهادهای معتبر کشور از وجود سامانه مترجمان اطلاع داشته و همکاری متقابل دارند. همچنین وب‌سایت مترجمان دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

جهت اطلاع از شرایط و مراحل عضویت در تیم ترجمه سایت مترجمان به صفحه مربوطه آن رجوع کنید.

اول از همه به بخش ویرایش پروفایل‌تان رجوع کرده و فرم مشخصات‌تان را پر کنید تا اطلاعات‌تان در بانک مترجمان سایت ثبت شود. بعد سری به صفحه فرصت‌های شغلی بزنید تا از فعالیت‌هایی که می‌توانید در آنها مشارکت داشته باشید مطلع شوید. چنانچه دارای شرایط همکاری عنوان شده بودید، از طریق فرم تماس موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارید.

لزوما خیر. بخشی از سامانه مترجمان به ارائه خدمات ترجمه می‌پردازد اما تیم ترجمه آن را مترجمانی تشکیل می‌دهند که در آزمون آنلاین شرکت نموده و به حد نصاب رسیده باشند. پس چنانچه جزو تیم ترجمه سایت باشید درخواست‌های ثبت شده در فرم سفارش ترجمه سایت به شما ارجاع داده خواهد شد. اما فعالیت در سامانه مترجمان باعث می‌شود کارفرمایان، مراکز ارائه دهنده خدمات ترجمه و جویندگان مترجم از طریق رزومه آنلاین اعضا و فعالیت‌های مترجمان در سایت به شناخت مناسبی از کاربران سایت دست یافته و برای پروژه‌های ترجمه خود مستقیما به آنها رجوع کنند.

چهار سطح عضویت (عادی، ویژه، حرفه‌ای و افتخاری) برای سامانه مترجمان تعریف شده است.

در حالت عضو عادی بدون پرداخت هزینه و بصورت رایگان می‌توانید از این امکانات بهره ببرید: ۱- به فهرست گروه‌ها دسترسی داشته باشید ۲- فعالیت‌های صورت گرفته در سایت را مشاهده کنید ۳- پروفایل و فهرست اعضای سایت را ببینید و ۴- محتوای گروه‌ها را بخوانید.

در حالت عضو ویژه با پرداخت هزینه ۱۵ هزار تومان به مدت سه ماه (یعنی ماهی ۵ هزار تومان) می‌توانید علاوه‌بر امکانات عضو عادی ۱- پیام خصوصی برای سایر کاربران ارسال و دریافت کنید و ۲- مطالب ویژه سایت را بخوانید.

در حالت عضو حرفه‌ای با پرداخت هزینه ۲۷ هزار تومان به مدت سه ماه (یعنی ماهی ۹ هزار تومان) می‌توانید علاوه‌بر امکانات عضو عادی و عضو ویژه ۱- فایل‌های رسانه‌ای (صوتی تصویری) بارگذاری کنید ۲- در سامانه مترجمان مقاله منتشر کنید و ۳- در فهرست مترجمان معرفی شده به اشخاص حقیقی و حقوقی قرار بگیرید.

در حالت عضو افتخاری که مختص استادهای دانشگاه و دانشجویان برتر (رتبه‌های تک رقمی) رشته زبان است، بدون پرداخت هزینه و بصورت رایگان تمامی امکانات بالا در دسترس خواهد بود.

انجمن مناسب مطرح کردن سوال یا موضوعی خاص و دریافت نظر دیگر کاربران سایت است. اما گروه مناسب به اشتراک‌گذاری محتوا، نظر یا مطرح کردن سوال با اعضای گروه است.

با رجوع به پروفایل کاربر مورد نظر می‌توانید درخواست دوستی بدهید، در صورت تایید به لیست دوستان شما اضافه خواهد شد.

مطالب گروه‌ها و انجمن‌های سامانه مترجمان در خصوص راهنمایی مترجمان تازه‌کار و رفع مشکلات آنان را مطالعه کنید. همچنین توصیه می‌کنیم به وب‌سایت مترجم شدن که سایت هم‌راستا با این گروه است رجوع کنید.

جنانچه در ترجمه عبارات و اصطلاحات به مشکل برخوردید می‌توانید در گروه ترجمه اصطلاحات و عبارات مشکل آن را بیان کنید تا دیگر اعضا در درک و ترجمه بهتر شما را یاری کنند.

با شرکت در پروژه‌های داوطلبانه مطرح شده در گروه ترجمه داوطلبانه تجربیات ارزنده‌ای کسب کرده و با نکات ریز و درشت ترجمه کردن بیشتر آشنا می‌شوید.

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره می‌توانید به یکی از راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید

سامانه مترجمان با در اختیار داشتن طیف وسیعی از مترجمان امکان ارائه خدمات ترجمه در تمامی حوزه‌های کتبی، شفاهی، نوار و فیلم، چندزبانه کردن سایت و اپلیکیشن و… را در تمامی حوزه‌ها و زبان‌ها دارد.

جهت اطلاع از تعرفه خدمات ترجمه سامانه مترجمان به صفحه مربوطه آن رجوع کنید.

کافی است این فرم را پر کنید. برای راهنمایی و مشاوره می‌توانید با شماره ۷۴۸۴ ۷۴۴ ۰۹۲۰ تماس بگیرید.

سوال خود را نمی‌یابید؟

با ما تماس بگیرید

تماس با ما

پیام خود را برای ما ارسال کنید، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد.

در حال ارسال
کپی رایت ©2019 تمامی حقوق وب‌سایت سامانه مترجمان محفوظ و متعلق به موسسه ترجمان هفت اقلیم سخن است.

ورود با مشخصات‌تان

جزئیات خود را فراموش کردید