• سارا پورحسنی به‌روز‌رسانی ارسال کرد 1 سال، 2 ماه پیش

  همه کاری که باید بکنی کُشتن است * All You Need Is Kill
  هیروشی ساکورازاکا
  ترجمه سارا پورحسنی
  چاپ اول
  ۲۸۸ صفحه
  قیمت ۲۵ هزار تومان
  کتابسرای تندیس

  ” فقط یک چیز بدتر از مُردن وجود دارد. اینکه دوباره و دوباره بمیری … هنگام حمله‌ی فضایی‌ها، کیجی کی‌ریا فقط یکی از تازه‌سربازانی‌ست که لباس نظامی به تنش کرده‌اند و به عنوان گوشت دم توپ به میدان نبرد می‌فرستندش. کیجی در جنگ می‌میرد و در نتیجه‌ی یک سری حوادث هر روز صبح دوباره زنده شود تا دوباره بجنگد و دوباره بمیرد. او در 158اُمین چرخه‌‌ی میان مرگ و زندگی‌اش متوجه چیزی متفاوت می‌شود، چیزی که انتظارش را نداشت: سرباز زنی که او را با نام «عوضی تمام‌فلزی» می‌شناختند. آیا «عوضی» کلید فرار کیجی است یا مسبب آخرین مرگِ او؟

  داستان «همه‌ی کاری که باید بکنی کشتن است» در آینده‌ی نزدیک نامعلومی رخ می‌دهد که در آن موجوداتی فضایی به نام «میمیک» به زمین حمله کرده‌اند و نه تنها نژاد بشری، بلکه حیات تمامی گونه‌های گیاهی و حیوانی را در معرض انقراض قرار داده است. این داستان در واقع روایتی از گذار شخصیتی دو انسان معمولی–کیجی کی‌ریا و ریتا ورتاسکی-‌ست که مجبور به انجام کاری غیرعادی می‌شوند. آن‌ها باید زمین را از دست حمله‌ی بیگانگان نجات دهند.

  هیروشی ساکورازاکا، متولد 1970 ژاپن، نویسنده‌ی لایت‌ ناول‌های علمی-تخیلی و فانتزی‌ست. شناخته‌ترین رمان او «همه‌ی کاری که باید بکنی کُشتن است»، در ژانر علمی-تخیلی-هیجانی‌، می‌باشد و در سال 2014 کمپانی «برادران وارنر»، با برداشتی آزاد از روی این رمان، فیلمی با عنوان «لبه‌ی فردا» ساخت. ”

  ( متاسفانه به علت غفلت طراح جلد و انتشارات اسم فامیلی بنده به اشتباه “پورحسینی” نوشته شده روی جلد کتاب)

تماس با ما

پیام خود را برای ما ارسال کنید، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد.

در حال ارسال
کپی رایت ©2019 تمامی حقوق وب‌سایت سامانه مترجمان محفوظ و متعلق به موسسه ترجمان هفت اقلیم سخن است.

ورود با مشخصات‌تان

جزئیات خود را فراموش کردید